Blog

Yapılan yeniliklier, etkinlikleri ve birçok şey!


INSTAGRAM BEĞENİ HİLESİ NEDİR?

2017-01-16 03:21:07 InstagramKazanın

Popülerliğe ulaşmak için geliştirilen beğeni servislerinden biri olan instagramkazanin  ile daha kısa bir yol katederek paylaşımlarınızı beğendirip popülaritenizi arttırabilirsiniz.


Eski zamanlarda birbirinden uzaktaki insanların birbirleriyle iletişime geçmeleri oldukça zordu. Örneğin yazılan bir mektubu karşı tarafa göndermek günler hatta haftalar sürebiliyordu. Fakat günümüzde insanlar sosyal ağlar sayesinde saniyeler içinde birbiriyle iletişime geçebiliyorlar.  Ülkemizde de milyonlarca insanın kullandığı Instagram haberleşmenin yanı sıra video ve fotoğraf gibi paylaşımlarıda beraberinde getirmektedir. Bazen sosyal medyada insanlar daha çok video ve fotoğraf paylaşmak için rekabete girebiliyor. Bu rekabetin yanında getirdiği "beğenilme" duygusu da rekabeti adeta arttırmaktadır. İnsanlar paylaştıkları her şeyin diğer kişiler tarafından beğenilmesini istemekle birlikte herkesten daha çok beğeni almak istemektedirler. Beğeni uygulamalar...

Devamını Oku!

INSTAGRAM TAKİPÇİ ARTTIRMANIN YOLLARI

2017-01-16 03:08:35 InstagramKazanın

İnstagram’da Takip Ve Popülerlik

Son yıllarda iyice hayatımızın bir parçası olan instagram nerdeyse tüm cep telefonu kullanıcıları tarafından kullanılır oldu. Bunla beraber insanların paylaştıkları şeyleri kaç kişinin takip ettiği izlediği de instagram kullanıcıları için önemli olmaya başladı. İnstagramın takip nedir, nasıl yapılır, neden önemlidir? Bu soruların cevabından önce İnstagramın ne olduğu amacını anlamamız lazım.

İnstagram nedir:
İnstagram cep telefonu yolu ile çekilen fotoğraf ve videoları yayınlayabileceğiz online bir platformdur.

İnstagrama nasıl kayıt yapılır:
İnstagrama cep telefonunuzda ki mobile marketlerde indirdiğiniz İnstagram uygulaması ile birkaç adımda kayıt yapabilir ve çektiğiniz fotoğrafları ve videoları yayınlaya bilirsiniz ve bir çok kişinin yayınladıklarını görebilirsiniz.

İnstagramda takip etme ve takip edilme:
İnstagram birçok sosyal medya kuruluşu ile entegre &c...

Devamını Oku!

10 ADIMDA İNSTAGRAM’DA TAKİPÇİ ARTTIRMA NASIL YAPILIR?

2017-01-16 03:16:46 InstagramKazanın

Aylık 200 milyon aktif kullanıcı sayısına ulaşan instagram‘ı eğer sosyal medya pazarlama stratejilerinizine dahil etmediyseniz çok şey kaçırıyorsunuz.

Instagram‘a üye olmanız için çok zaman harcamanıza gerek yok. Saniyeler süren bir üyelik söz konusu. Gelelim işin pazarlama boyutuna; Özellikleinstagram kullanıcılarının demografik yapısı göz önünde bulundurulduğunda instagram ürün ve şirketiniz için kullanabileceğiniz çok anlamlı bir platform, artık bunun önemini duymayan kalmadı neredeyse. Peki, ürün ve hizmetlerinizi fotoğraf ile sunulabilecek içerikte mi? Bu ve benzeri sorular kurumsal instagram hesabı açarken cevaplanması gereken sorulardır.

Eğer bu sorulara cevap verebiliyorsanız ve instagram kullanımı sizin kurumsal hedefleriniz ile örtüşüyorsa  aşağıdaki 10 stratejik adımı kullanarak instagram’...

Devamını Oku!